Lyrics to Un Te Du
Un Te Du Video:
Mr.Valos Baba Trodon - Une te du Kush te tha zemer qe nuk jam per ty Kush tmashtroj me zerin Kush ti qoroj ata sy Po me dhemb zemra Kur un per ty po flas Nuk e di cte bej veq veten ta vras Ike dhe me le As lamtumir nuk me the Me kujtohet kur ishim bashke E tash sjemi ste kom me E lus zotin qe t;me kthehesh edhe njeher ti perseri Asgje sdu ne jet veq te kam afer ty Ne zemren time gjithmon do te jet nje femen Ajo qe do mbetet je ti perzemer Me kujtohen qashtet kur bashk te lumtur ishim Me kujtohet cdo gje qe net e dy e kishim Te enderoj cdo dit e te enderoj cdo nat Si ste kam afer pse sje I imi fat Do te dua gjithmon edhe pse ti sme don Pabesimi e shkatroi tere dashurine tone Smund te besoj qe je largu Une vetem ty te du Shpresa e vetme tash ka shku Smundem pa ty me jetu 2x Ky sen vlen per ty zemer Pse smuj me kqyr asnji tjeter femen Pse gjithmon me tradheti E sdite te jesh e drejt Qe e dashurova gabimvon e paskam verejt Te desha te du kjo eshte e verteta Me genjeshtra tua veq vuajtje zateta E qikjo eshte jeta une vuj per dashni E sen nuk dua tjeter veq ti shijoj ata sy Buzet me ti prek e te ndjej permrenda Ishe e vetmja per mua po them me gjith menda Ishe ti ajo qe me the t'dua pergjithmon A nese vendos tit ash mu kthy mfal eshte teper von Se une durova durova e mjaft vuajta Rezistova deri sa vuajtjen e mujta Tash u bo njo e sen smuj me mohu Smuj me hi n' t;verteten se prap te du Smund te besoj qe je largu Une vetem ty te du Shpresa e vetme tash ka shku Smundem pa ty me jetu 2x
Songwriters:
Publisher:
Powered by LyricFind