Tfala Nga Mergimi Lyrics

Adem Ramadani

Non-album songs

Lyrics to Tfala Nga Mergimi
Tfala Nga Mergimi Video:
O t'fala u qoj o nga mergimi O pa ba gjum pom zbardh agimi O tuj kujtu per hero at voter O ku e lash nanen o me gjith moter O jam merzit o more vlla O zemra ime per ju u tha O larg atdheute ne dhe te huj O me fol gjuhen e tjeter kuj O gjith ne leter du me jav shkru O jam merzit por sju kam harru O fjalt e babes o i kam nder ment Guri i rand peshon n'vend vet O jam merzit o more vlla O zemra ime per ju tuj kja O larg atdheute ne dhe te huj O me fol gjuhen e tjeter kuj O tok e huj oh o tok mizore Buka e gurbetit o me 7 korre O mka marr malli du me ju pa O zemra ime per ju tuj kja O jam merzit o more vlla O zemra ime per ju u tha O larg atdheute ne dhe te huj O me fol gjuhen e tjeter kuj
Songwriters:
Publisher:
Powered by LyricFind