Lyrics to Si Trendafil
Si Trendafil Video:
(chorus) Dashuria shuhet ne heshtje Si thahet trendafili ne etje Tani kam nevoj per buzeqeshje Qe me fale ti Pa ty shume i ftoht esht janari Pa ty nuk me ngroh as zjarri Ti ishe i pari Qe zgjodhe ndjenjat pa kufi I heshtur esht momenti I heshtur je dhe ti E heshtur esht biseda Me ne te dy Tani gjerat kuptohen C´do te thuash kerkosh te iki S´e gjerat komplikohen S´e c´do fillim ka nje mbarim (Chorus 2) Shume e brisht esht dashuria Ndoshta shume e brisht jam une per ty Po ku ndodhet lumturia Qe une e kisha tek ty E kujtoj shpesh situaten Ateher kur ish si trendafil Trendafili tani vyshket Vyshket pa jet (Chorus) 2X Shpresa le te vdes e fundit S´dua tet harroj Dhe ne ujvarin e jetes E di ti ku do te takoj Nese ne u deshem S´e dashuri kurre nuk ishte Tani une ngushelloj veten Se dita dites per ty po tretem (Chorus 2) (Chorus 2)
Songwriters:
Publisher:
Powered by LyricFind