Lyrics to Rrall E Permall
Rrall E Permall Video:
Edhe pse jam larg e nuk me sheh S'do te thot qe me i imi s'je po e pres momentin qe dot vish Kure do te jemi vetem un dhe ti Ref : Po te shoh rrall e permall ushqej zemren veq me fjal i jap shpres vetes me shum qe kjo pritje te marr fund. Ref: Po te shoh rrall e permall dashuria ime e par eshte veshtir t`jetoj pa ty e pres diten me u kthy . Edhe pse un afer nuk te kam S'do te thot qe me e jotja s'jam S'do te thot qe ende nuk te ndjej E di mir ne syt e tu sa vlej.......
Songwriters:
Publisher:
Powered by LyricFind