Plas Moj Zemer E Robruar Lyrics

Mentor Kurtishi

Non-album songs

Lyrics to Plas Moj Zemer E Robruar
Plas Moj Zemer E Robruar Video:
Spaskam fat un me jetuar Si krejt shokt e mi Mrenda vitet e rinis Mu dasht tshkoj ngurbet Lash familjen i lash shoket Si me tlan un ty Po frigohem se tmashtrojn moj Ende je e re Plas moj zemer e robruar Je robru prej dashuris Ajo shkoj dhe me la vetem Qofsh mallku gurbeti zi Plas moj zemer e robruar Je robru prej dashuris Ajo shkoj dhe me la vetem Qofsh mallku gurbeti zi Zgjohem naten shkoj te dera Mendoj se troket Shpesh her zerin ta ndegjoj moj Sikur ti pom thrret Mtradhtoj shoku Me tradhtuan ata syt e zi Mka gjiku mu perendia Te jetoj nvetmi Plas moj zemer e robruar Je robru prej dashuris Ajo shkoj dhe me la vetem Qofsh mallku gurbeti zi Plas moj zemer e robruar Je robru prej dashuris Ajo shkoj dhe me la vetem Qofsh mallku gurbeti zi
Songwriters:
Publisher:
Powered by LyricFind