Per Ty Jam E Vdekur Lyrics

Genta Ismajli

Non-album songs

Lyrics to Per Ty Jam E Vdekur
Per Ty Jam E Vdekur Video:
ne zemra tona me nuk ka vend dashuria me mua del e i shikon shoqet e mia dhe si gjithmone per mua slodhesh fare ti me qellim ket zemer sonte keq e vrave a eshte kjo dashuri ? tregom dua ta di ! heret a vone do ti kuptosh mekatet tua ti sme lejo qe jeten ta jetoj si´q dua pa mua del sa her qe ty te teket kurse dikush me zemer thyer mbetet a eshte kjo dashuri ? tregom dua ta di ! Refrain : ( viele male x) mos me thir me per ty jam e vdekur le te vrasin lotet qe kam derdhur le te vrasin vitet qe mi more zemren time nuk e meritove..
Songwriters:
Publisher:
Powered by LyricFind