Msitet Pot Vine Te Dera Lyrics

Duli

Non-album songs

Lyrics to Msitet Pot Vine Te Dera
Msitet Pot Vine Te Dera Video:
(Strofa 1) Lumja nana lumja shume vjet te kam pret me mund e gazep bije moje te kam rrite kurr se prisha zemren kurre s'kam ba sefa sh'ka a kan mae mira per cike e kam da sh'ka a kan mae mire per cike e kam da (Refreni) M'sit po vine te dera po vin rend me muj tash poe di moj bija e nanes se je e deres huj (2) N'dac meu merzit n'dac gajle me bajt kur pi vika dita s'po di vete kat n'daje (2) (Strofa 2) Bashke me drite si molla e si lulja n'rrem Sa shpejt cike u rrite kurr se bana n'men Me e percjell sot ciken koka kan ba ran kerkush sun pe zika bije moj venin tan (2) (Refreni)(2) Raporto E identifikuar Je e imja : Adem Ramadani, Muharrem Ahmeti, Duli, Gazi, dhe Xheki. Etj... « Përgjigjja #147 në: 10 Janar, 2005, 00:53 » -------------------------------------------------------------------------------- Duli -Do te qaj- (Strofa 1) E leshove zemren time e tash dashke me u shkulur ku eshte shkaku qe t'kam humbur kush prej meje t'ka larguar (2) (Refreni) Dot qaj dot qaj gjer sa syt e me te nxjerrin gjak Dot qaj dot qaj edhe pse ti nuk behesh merak (Strofa 2) Sa here buzet kur mi dhave i kafshoj por tuj lotuar si met than qe t'kam harruar kur per mu ishe premtuar (2) (Refreni)(4)
Songwriters:
Publisher:
Powered by LyricFind