Kush E Nisi Luften Lyrics

Afrim Muqiqi

Non-album songs

Lyrics to Kush E Nisi Luften
Kush E Nisi Luften Video:
kush ja nis luftes maj pari baca jon adem jashari kush na dha drit nshqiptari baca qe su tut nga varri ej moj nan ti qofsh kreshnike ty te gzoft kosova etnike qe naj fale trim mbi trima ne kto male djem dhe trima ej moj nan ti rrnofsh per jet djep pas djepi qe naj rrite ej moj nan rrnofsh e qofsh deri nshqipe ti e gzofsh kur na krisi plum mas plumi u qun nkam djemt e shabanit u dhan besen syt e djalit luft po bojn dragojt jasharit ej moj nan ti oj kreshnike ty te gzoft kosova etnike qe naj fale trim mbi trima ne kto male djem dhe trima ej moj nan ti rrnofsh per jet djep pas djepi qe naj rrite ej moj nan rrnofsh e qofsh deri nshqipe ti e gzofsh kush ja nis luftes maj pari baca jon adem jashari kush na dha drit nshqiptari baca qe su tut nga varri ej moj nan ti qofsh kreshnike ty te gzoft kosova etnike qe naj fale trim mbi trima ne kto male djem dhe trima ej moj nan ti rrnofsh per jet djep pas djepi qe naj rrite ej moj nan rrnofsh e qofsh deri nshqipe ti e gzofsh
Songwriters:
Publisher:
Powered by LyricFind