Kenge Gurbeti Lyrics

Duli

Non-album songs

Lyrics to Kenge Gurbeti
Kenge Gurbeti Video:
(Strofa 1) Sa here kam ni fjale edhe muhabet se guri i ran pesho ne ven t'vet thojsha lumi ai qe asht ne mergim kurre se m'ka shku menja se jam kam gabim (Refreni) Kush asht ne gyrbet at uje kush e pine t'ishe t'baj pa pare zor meu kthye n'shpi Mundin dhe tan fatin i kam lan n'ven t'huj tash jam kthy te shpija po s'poj vyje kerkuj (Strofa 2) Ni muje ne vendlindje vec sa ni sahat koka shkrum mu knaq mos mu ba rahat Gyrbeti ish kan per me banun seri me ti prishun nervat e met ba gjysem njeri (Refreni)(2)
Songwriters:
Publisher:
Powered by LyricFind