Dale Moj Dale Lyrics

Poni

Non-album songs

Lyrics to Dale Moj Dale
Dale Moj Dale Video:
Ne mengjes pa zbardhur drita Me zgjoi nje ze u ngrita Shkonte vasha shkonte Vita Ajo qe shkonte perdita **Dale moj dale Dale sa te vij edhe une Pritem moj pritem Pritem se te dua shume** Kam dy dite sot edhe dje Te prisja djale te vije Tek burimi ne korije Te mblidhnin kokrra lajthie Me beso moj grykezene Te ziun c?me gjeti mbreme Iken dhente dhe m?u trembne Gjezdisa malin me kembe
Songwriters:
Publisher:
Powered by LyricFind