Lyrics to Baby
Baby Video:
Baby.. kthehu ti edhe njeher me fal Gjdo njeri gabon ne jet por nuk kam faj (kthehu kthehu prap me rri) Baby.. ishte dimer kur ti erdhe e kujtoj Si u tret kjo dashuri se kuptoj (Dhe me veten nuk po flas dhe rri) Eja te me shfaqesh dhe niher tet perqafoj (Zemra ngrihur prej ateher kur ike ti) Per ty nje lot akoma me ka mbetur Per syt e mi ende ai sesht tretur E mbaj un lotin si kristal te fshehur Dua endrren ta zgjoj Per ty nje lot akoma me ka mbetur Per syt e mi ende ai sesht tretur E mbaj un lotin si kristal te fshehur Dua endrren ta zgjoj Baby.. endrrat quan ne mengjes harroj Por kalova ne nje rrug ku te kujtoj (Edhe humba ne kujtime) Baby.. jam e lodhur nga gabimet me kupto Ndaj e pres un ardhjen tende me mungon (Ndal te lutem ti me fal terre) Lir jam por tani ne gjum nuk jam e endrrat shkojn (Dhe me ty un pergjithmon te rri) Per ty nje lot akoma me ka mbetur Per syt e mi ende ai sesht tretur E mbaj un lotin si kristal te fshehur Dua endrren ta zgjoj Per ty nje lot akoma me ka mbetur Per syt e mi ende ai sesht tretur E mbaj un lotin si kristal te fshehur Dua endrren ta zgjoj Nanana nananana nanana na na nana.. Nanana nananana nanana na na nana.. Nanana nananana nanana na na nana.. Nanana nananana nanana na na nana..
Songwriters:
Publisher:
Powered by LyricFind