Lyrics to As Po, As Jo
As Po, As Jo Video:
Ne mengjes kur dal Perpara me del nje djal Eshte i ndrojtur s?me flet dot Do t?me thote dy fjale Oh sa lumturi Pres megjeset me gezim Bashke me diellin qe shkelqen Del dhe djali im Ref Me rreh zemra me gezim Buzeqesh djali im Nuk i them as po, as jo Mos e humb djal-o Syte e tij shkelqejne Une shikimin s?ia ndal dot Plot me ndjenja dashurie Zemra m?u mbush plot Naten gjumi nuk me ze Zgjohem dhe dal ne ballkon Flas me henen, degjoj yjet Shpirti me kendon Zemren ia kam fal Djali ndoshta nuk e di Pres mengjesin te vij prap T?i fal syne e zi Do t?i them e dua Zemren ia fala une vete Bashke me djalin krah per krah Do ecim ne jete
Songwriters:
Publisher:
Powered by LyricFind