Ajo Vajz Qe E Lun Shoten Lyrics

Halil Bilalli

Non-album songs

Lyrics to Ajo Vajz Qe E Lun Shoten
Ajo Vajz Qe E Lun Shoten Video:
Dasme madhe sonte gjith vallzojn dikush zemren mua ma ngacmoj ajo vajz oh qe e lun shoten me tranoj o shook ani pasha boten ref. bukuroshe moj vetem luj sa te pash nty jam dashuru mke tranu moj bi pasha djellin tuj luj valle tuj dridh belin Tuj vallzu ti mtrano shpirt neser ti moj un kam me ti cu msit moj e bukur tlutem mem pranu dhe martes ti ta bojsh me mu ref. bukuroshe moj vetem luj sa te pash nty jam dashuru mke tranu moj bi pasha djellin tuj luj valle tuj dridh belin
Songwriters:
Publisher:
Powered by LyricFind