Adrese E Gabuar Lyrics

Malesori

Non-album songs

Lyrics to Adrese E Gabuar
Adrese E Gabuar Video:
Nje dit une te jam kthyer Sikur zogu krahethyer Para deres te kam pritur Gjat, gjat kam trokitur Kur u hap der e vjeter Dole me nje njeri tjeter Thash me ze te deshperuar Me fal aderese e gabuar Vjen shihu syju i vaj Lotet e dashurise nuk i shperlan Jemi, jemi te huaj Folem gjat e as nje fjal se kam Hej dashuri, (hej dashuri) Ne kte shtepi ne jemi enderruar me dashuri Dite gezimi jemi enderruar ne kte shtepi Une lumturin kot e kam kerkuar ska dashuri Tani eshte veq adrese e gabuar Njerzit qe kan dashuruar njeri-tjetrin se harrojn Dhe te gjith kan shpresuar Se prap, prap do te vazhdojn Po kur hapet der e vjeter Dhe kur del nje njeri tjeter E kuptojn se ka mbaruar se jan ne adrese te gabuar Vjen shihu syju i vaj Lotet e dashurise nuk i shperlan Jemi, jemi te huaj Folem gjat e as nje fjal se kam Hej dashuri, (hej dashuri) Ne kte shtepi ne jemi enderruar me dashuri Dite gezimi jemi enderruar ne kte shtepi Une lumturin kot e kam kerkuar ska dashuri Tani eshte veq adrese e gabuar :( Te dua valon zemra ime ...........
Songwriters:
Publisher:
Powered by LyricFind