Per Ty Jam E Vdekur Lyrics

Per Ty Jam E Vdekur lyrics

Genta Ismajli

Rate this song:
1 2 3 4 5
No votes yet, be the first!
Per Ty Jam E Vdekur Video:
Lyrics to Per Ty Jam E Vdekur ne zemra tona me nuk ka vend dashuria
me mua del e i shikon shoqet e mia
dhe si gjithmone per mua slodhesh fare
ti me qellim ket zemer sonte keq e vrave
a eshte kjo dashuri ?
tregom dua ta di !
heret a vone do ti kuptosh mekatet tua
ti sme lejo qe jeten ta jetoj si´q dua
pa mua del sa her qe ty te teket
kurse dikush me zemer thyer mbetet
a eshte kjo dashuri ?
tregom dua ta di !
Refrain : ( viele male x)
mos me thir me per ty jam e vdekur
le te vrasin lotet qe kam derdhur
le te vrasin vitet qe mi more
zemren time nuk e meritove..
[ These are Per Ty Jam E Vdekur Lyrics on http://www.lyricsmania.com/ ]
Other Genta Ismajli Lyrics
Comments to these lyrics
Leave a Comment
No comments to these lyrics yet, be the first!
Say you like Lyrics Mania!